reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Mam pytanie do was dziewczyny. Czy ktoras z was moze załatwic implant antykoncepcyjny? W Polsce jest go trudno dostac a chyba to jest juz ostatnia deska ratunku dla mnie. Mam 28lat i 4 dzieci, tabletek, plastrow i innych hormonalnych dostepnych rzeczy moj organizm nie toleruje, wkładki miała juz 2 i obie wypadły po ok 3 miesiacach. Teraz karmie piersia i hcyba ten inplant to jedyna rzecz dla mnie. Prosze o kontak na pw te z was ktore mogły by załatwic mi implant. Oczywisie zapłace za niego i przesyłke.
 
No niestety w tym naszym chorym kraju (Polsce) jest to metoda niedozwolona, ja chciałam podwiazac jajowody ale tez nikt nie chce mi tego zrobic, a w prywatnych klinikach ceny szacuja sie ok 6000 zł niestety nie stac mnie na to.
 
irka tylko szlak mnie trafia jak cos takiego słyszę :wściekła/y: Polskie państwo każe rodzic,ale już od utrzymywania umywa rączki.
Mam nadzieję,że znajdziecie rozwiązanie.Oj ja za ponad pół roku będę miała 28 i jak myślę,że była by czwóreczka to mi się w głowie kręci...z jednej strony ze szczęścia,ze mam tak wspaniałą czwórkę a z drugiej strach przed następną ciążą.I nie dziwię się,że szukasz pomocy za granicami Polski.Ale mnie aż trafia,że nasze państwo nie chce pomóc.
Trzymaj się.Ja niestety nie pomogę :-(
 
reklama
Sprzedam wozek dzieciecy GRACO Quattro Tour Delux Travel System + akcesorja. Uzywany 3 miesiace w bardzo dobrym stanie. Cena 180 euro, zestaw zawiera: wozek spacerowy + gondola dla malego dziecka + siedzonko samochodowe + baza do samochodu + okrycie na nogi dla dziecka, kolor brazowy w jasno brazowe grochy i jasno zielone dodatki + folia przeciw deszczowa. Dodam jeszcze torbe do wozka z termicznymi kieszeniami do przewozenia butelek z ciepla i zimna zawartoscia.
Mieszkam w okolicach Dublina, mozliwy dowoz wozka.
Tel 0851258302
 
Ostatnia edycja:
Do góry