reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

karola , kwiatuszek - nie mam juz lego słoika a nie pamietam co on tam miał:-(
w auchan dzisiaj kupiłam zapas z bobovity - obiadki sa po 3,19 plus drugi za grosz , wychodzi 1,60 za szt.
wrzuce potem fotke obgryzanych stóp i tej buzi z wysypka
 
reklama
kupilam test jutro rano zatestuje choc juz dzis mam chetkę:-p.cały czas pobolewa mnie podbrzusze jakbym miala za chwile dostać @...wziełam sobie juz nospe...
 
Karola: Mój mąż zna dobrze angielski, był 13 lat w stanach. Właśnie jesteśmy w trakcie podejmowania decyzji, wszystko zależy ode mnie. Nie mam jakoś dziś głowy do niczego. U nas są straszne ceny za wynajmy, teraz mamy okazję, ale do lipca a potem nas nie stać.
Rób test, szybciutko :tak::tak::tak::tak:
 
Nie chce krakać,ale chyba małej zaczyna sie katar...juz mi słabo na samą myśl...Zaraz humor straciłam
 
My też walczymy. Dziś lepiej, bo wczoraj to ani razu się nie uśmiechnęła. Może Ci to pomoże, weź czosnek, ponacinaj go i poukładaj przy łóżeczku na noc, tylko tak żeby się do niego nie dostała. Ja tak robię i wydaje mi się że lepiej śpi.
 
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D wiedziałam :-D:-D:-D:-D:-D I jakie grube te krechy.

Mnie też bolał jak na okres, nawet bardzo, to chyba normalne.
 
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Karola do odważnych świat należy:)))))))))Będzie rodzeństwo dla Ali:))))))))))))))))))))))))))) Gartulacje
 
reklama
jestem cała w stresie,w nerwach,w strachu...nie wiem co mam myśleć...clexane wyśle mi as,w środę pójdę do swojego gina...nie bede szła w pon do jakiegoś konowała...

prija no mam takie skurcze jak na @...
 
Do góry