reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Świetne są te szkraby! Komplementować można długo i każdego:
Milusia ma rewelacyjne kitki :-)
Alicja super silna i te oczy...boskie:tak:
Igorek - cudny uśmiech, na jego widok też od razu się człowiek uśmiecha :-D
Adrianek - przystojniak rośnie, spojrzenie aż kolana miękną :cool2:
ehhhhh mogłabym tak długo....
Pozdrawiamy i ściskamy wszystkie maluchy
 
reklama
Kacperek po kąpieli masuje dziąsła :-)
 

Załączniki

  • DSCN3291.jpg
    DSCN3291.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 55
  • DSCN3287.jpg
    DSCN3287.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 48
Michal na razie naszczescie nie marudzi kupialm mu ten gryzaczek ala smoczek i sobie ciumka go troszke i kupilam jeszcze pierwsza szczoteczke do zebow taka na palec zakladana jest sylikonowa i przeznaczona rowniez do masowania. Michalek jak mu wkladam palucha otwiera dziubka i naslu****e co ja robie ;-) nie protestuje i nie zamyka buzi wiec chyba mu sie podoba ;-) tylko nie wiem jak mu masowac to miejsce gdzie mu zab wychodzi bo to dosc gleboko i sie dlawi ..
 
eli mała jest niesamowita!!!!!!!
ale uważaj na jedno, mojego meża brat miał 6 mies i stał w łóżeczku, szybko też zaczął chodzić, wszyscy byli w szoku, szczęśliwi i wogóle, lekarz zabraniał stawiać, no ale jak dziecko chciało.........do dziś ma krzywe nogi, na chłopaka to jeszcze ujdzie ale dziewczynka?? niby Twoja lalunia jest szczuplutka, ale kręgosłup i kosci jeszcze "słabe" wiec stawiaj jak najmniej. ale to moje zdanie tylko i naszego profesora ortopedy(on nie kazał nam córci prowadzać nawet ok 9-10 mies, bo szkoda nóżek)
 
reklama
szyszunka luzik my ją tylko tak do zdjęcia postawiliśmy.. Mała sama wstaje jak tylko da sie jej ręce dlatego jej nie chwytamy już za rączki, ale skubana zaczyna mi siadać trzymając się szczebelków w łóżeczku!!!!!!!!!!!!!!!!!! i musieliśmy już materac obniżyć... gizd mały pieroński no...
 
Do góry