reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Auralka czy w tym mini joggerze zdejmuje się spacerówkę i zakłada gondolę?


Dziewczyny a z tymi stanikami to nie jest tak, że po porodzie obwód "pod" będzie mniejszy niż teraz? Bo coś mi tak świta, że poprzednio tak kupowałam by był o rozmiar mniejszy :confused:
 
Nenette ja mam założony szew (szyjka miała wtedy ok 10mm) a teraz we wtorek idę zakładać pessar (szyjka ma ok 23mm) aby podtrzymywał szew. Faktycznie lepiej zdecydować się na jednego lekarza bo niedlugo będziesz miała taki mętlik w glowie że sama nie będziesz wiedziała co masz robić.

Jup mnie też strasznie spodobały się szare w kropki ale już słyszę moją mamę jak mówi że dziecko w takiej burej pościeli trzymam, ale nic to i tak ja kupię.
 
Auralka czy w tym mini joggerze zdejmuje się spacerówkę i zakłada gondolę?


Dziewczyny a z tymi stanikami to nie jest tak, że po porodzie obwód "pod" będzie mniejszy niż teraz? Bo coś mi tak świta, że poprzednio tak kupowałam by był o rozmiar mniejszy :confused:

Też tak myślę :-) ja teraz noszę stanik sprzed ciąży i jest trochę ciasny. Zamówiłam więc takie do karmienia i myślę źe pod biustem będą ok, mam wątpliwość co do miseczek. No nic, czekam na kuriera :-)
 
Nenettete, witaj w naszym gronie:) ja pessara nie mam, a z leków biorę luteinę x 2, magnez x 3 i generalnie leżę, leżę, leżę.

Auralka, dzięki:) staram się pić jak najwięcej, ale do 2 litrów nie zawsze dochodzę, a i tak piję o wiele więcej niż wcześniej. Chyba muszę rozpić się jeszcze bardziej : D
Bardzo współczuję tego swędzenia, ale dobrze że to nie okazało się cholestazą. A jakieś wapno możesz pić, czy nie jest wskazane w ciąży?

Malinowa, super że się przeprowadzasz do domku:) zawsze to więcej miejsca i na swoim:) chociaż ja walczę z M. o większe mieszkanie, a on chce dom i mamy pass :/

Mitaginka, szkoda , że buciki nie pasują. Mam nadzieję, że reszta zakupów już będzie ok. Pochwał się jak przyjdą staniki czy rozmiarowo trafiłaś.

Jup, dobrze że troszkę lepiej :) a przy dwójce malychów w brzuszku to pewnie dużo mocniej wszystko odczuwasz.

Ciekawe jak Ewelina, czy już a domu z małym?

Ciekawe jak Marta?? Może odezwie się ze szpitala?
 
reklama
Mitaginka kurcze powinni mieć stałe te wymiary,ale czasem tak bywa :/ w obwodzie czy w misce czy to i to..? Ja myslalam o 75 C ale nie wiem.
Obwod pod powiekszyl mi sie juz na poczatku ciąży bardzo,mialam 65.
 
Do góry