reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w ciąży

Dołączył(a)
27 Kwiecień 2024
Postów
5
Cześć, jestem aktualnie w 9 tygodniu ciąży. Od samego początku towarzyszą mi brązowe plamienia. Lekarz twierdzi, że nic niepokojącego na usg nie widać. Biorę duphaston 3x1. Pierwszą ciążę poroniłam dlatego tak się denerwuje każdą sprawą związaną z ciążą. Czy miała któraś z was może takie plamienia?
 
reklama
Wszytsko zależy przypadku od danej osoby.
Jedne miały plamienia ( sporo tego się czytało tutaj na forum ) i było ok, a inne z plamienia mi poroniły.
 
Wszytsko zależy przypadku od danej osoby.
Jedne miały plamienia ( sporo tego się czytało tutaj na forum ) i było ok, a inne z plamienia mi poroniły.
Tylko, że ja plamię od dosłownie 3 tygodnia ciąży kiedy nawet nie było widać nic w macicy. I do tej pory plamię a wszystko się rozwija prawidłowo. Dlatego jestem ciekawa czy któraś tak miała, bo według mojego lekarza to jest normalne.
 
Tylko, że ja plamię od dosłownie 3 tygodnia ciąży kiedy nawet nie było widać nic w macicy. I do tej pory plamię a wszystko się rozwija prawidłowo. Dlatego jestem ciekawa czy któraś tak miała, bo według mojego lekarza to jest normalne.
Generalnie jak już bierzesz duphaston to nie powinnaś plamić... Lekarz nie rozważał luteiny?
 
Generalnie jak już bierzesz duphaston to nie powinnaś plamić... Lekarz nie rozważał luteiny?
Nic nie wspominał o niej. Te plamienia mam od rana do popołudnia a wieczorem i w nocy cisza. Dlatego wiem, że to nic złego, bo po 1 tak lekarz mówi a po 2 w określonych godzinach jest te plamienie tak jak by w godzinach porannych spadał mi progesteron na przykład? Nie wiem dziwne dlatego mnie to tak zastanawia
 
Nic nie wspominał o niej. Te plamienia mam od rana do popołudnia a wieczorem i w nocy cisza. Dlatego wiem, że to nic złego, bo po 1 tak lekarz mówi a po 2 w określonych godzinach jest te plamienie tak jak by w godzinach porannych spadał mi progesteron na przykład? Nie wiem dziwne dlatego mnie to tak zastanawia
A bierzesz acard albo heparynę?
 
reklama
Rozumiem. Bo gdzies dopiero był podobny problem i właśnie tam wyjaśniały dziewczyny, że naczynka są bardzo delikatne, pękają i może być rano plamienie.
Właśnie to się utrzymuje do myślę 14/15, trudno stwierdzić, bo to nie plami non stop tylko po prostu w ciągu dnia coś poleci i np za godzinę albo dwie znowu coś i nie jest tego bardzo dużo, ale jednak a od około 16/17 już ani kropelki.
 
reklama
Do góry