reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaczliwe niemowle

a jeszcze wrócę do tematu , faktycznie to były zęby wyszły 3 na raz i idą kolejne 😵‍💫😵‍💫 czy ten dentinox jest bezpieczny ? Moja lekarka mówiła że ta maść bardzo znieczula i jeśli dziecko połknie to może znieczulić też gardło przez co może pojawić się stan mniejszej zdolności transportowania tlenu czy coś takiego , mam w lodówce na w razie w ale się boje użyć
Powiem Ci, że ja nic nie podaję. Teraz mojemu wychodziło 5 zębów jednocześnie (został ostatni) i zastanawiałam sie, ale w końcu nie bylo tak źle ;)
 
reklama
a jeszcze wrócę do tematu , faktycznie to były zęby wyszły 3 na raz i idą kolejne 😵‍💫😵‍💫 czy ten dentinox jest bezpieczny ? Moja lekarka mówiła że ta maść bardzo znieczula i jeśli dziecko połknie to może znieczulić też gardło przez co może pojawić się stan mniejszej zdolności transportowania tlenu czy coś takiego , mam w lodówce na w razie w ale się boje użyć
Po jakim czasie od pierwszych poplakiwan w nocy zaczelo byc cos widac na dziaslach? Moja corka skonczyla wlasnie 6 mcy i z dziennych marudzen przeszla na nocne poplakiwania...
 
Ostatnia edycja:
a jeszcze wrócę do tematu , faktycznie to były zęby wyszły 3 na raz i idą kolejne 😵‍💫😵‍💫 czy ten dentinox jest bezpieczny ? Moja lekarka mówiła że ta maść bardzo znieczula i jeśli dziecko połknie to może znieczulić też gardło przez co może pojawić się stan mniejszej zdolności transportowania tlenu czy coś takiego , mam w lodówce na w razie w ale się boje użyć
Kurczę nie daje dentinoxu dużo i nakładam na dziąsła tylko wtedy jak widzę, że maluch sobie nie radzi z bólem. Smaruję tam gdzie idą(czyli tam gdzie dziecko paluszki do buzi wkłada i gryzie). Stosuje przy czwartym maluchu i nie zauwazyłam skutków ubocznych.
 
Do góry