reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mycie siuśki

edziorka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2013
Postów
4 127
Miasto
London
Hej!
tak się zastanawiam ostatnio jak powinno wyglądać mycie i pielęgnacja cipulki. Wyczytałam, że nie powinno się jej rozchylac, tylko "z grubsza" umyć, ale nie daje mi to zbytnio spokoju, bo jeśli lekko odchyle to widać takie białe grudki jakby. Dziewczyny napiszcie jak wy dbacie o strefę intymna swoich pociech. Dodam, że moją kończy 3 miesiąc
 
reklama
też słyszałam, że nie powinno się na początku tego zmywać ... ale bardziej istotne jest to aby przy myciu wycierać w kierunku pupy, a nie na odwrót, podobnie myciem pupy i wycieraniem jej z kupki, aby nie robić tego nigdy w kierunku tej twojej cipulki :-)
 
Do góry