reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama wraca do pracy

Mój to mógłby nie sprzątać, jak go poproszę to zrobi, ale sam od siebie nie da rady. Za to robi obiady w niedzielę, ja mogę w końcu odpocząć :-) ooo i ciasta dobre piecze, ja jakoś akurat do tego nie mam talentu, więc nawet dobrze :-D
 
reklama
Mój to kuchni się nie czepia, to moja działka, nie dlatego że to kocham, po prostu sprzątania nie cierpię jeszcze bardziej:-D Ale trzeba przyznać, że lepiej mu wychodzą dania wymagające cierpliwości i stania przy kuchni np. jajecznica, jajka na miękko czy placki ziemniaczane, które są boskie. A i piecze pierniczki, bo ja to nic nie piekę.
 
Do góry