reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Jeszcze nie potwierdzalam, ale chyba zrobię progesteron z krwi albo podejdę gdziekolwiek na USG. Od jutra mam brać dopochwowo luteinę 🙂 Miałam jeden pęcherzyk, byłam na naturalnym cyklu :) co do wielkości pęcherzyka nie pamiętam dokładnie, we wtorek na pewno miał 20 mm, a w środę rano robiliśmy zabieg :)
A Twój?
Planujesz iść na betę? Czy po prostu czekasz na ewentualny okres?
Długo się staracie już? :)
Miałam dwa 22 i 14 ale ten drugi na USG dzień wcześniej miał 15 więc w tym dużym cała nadzieja 🤰🏻 planuję iść na betę, zalecenie mam takie- brać duphason, 11 dni po zabiegu zrobić betę jak negatywna to odstawić dupka. Choć bardzo zaniepokoiło mnie niechęć do duphasonu drugiego ginekologa, u ktorego byłam między wizytami związanymi z inseminacja. Po ostatniej inse robiłam z ciekawości test sikanca i w 10 dniu po jeszcze wykrywał zastrzyk bo były dwie kreski słabe bo słabe ale były. Ufałam jednak tylko becie. Jeżeli chodzi o starania to jeżeli bym zaszła po pierwszym cyklu starań to moje dziecko szło by już do szkoły 🥺
 
reklama
Do góry