reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2024
Postów
2
Miasto
Warszawa
Witam od 14 dni spóźnia miś się miesiączka . Mam śluz galerowaty trochę rozciągający się czasami z jasną krwią . Robiłam sobie sama badanie dopochwowe. Macica jest wysoko jest trochę otwarta. I gdy badałam się tak to był duży upływ śluzu właśnie galerowata konsystencja i rozciągający się śluz przezroczysty
 
reklama
Witam od 14 dni spóźnia miś się miesiączka . Mam śluz galerowaty trochę rozciągający się czasami z jasną krwią . Robiłam sobie sama badanie dopochwowe. Macica jest wysoko jest trochę otwarta. I gdy badałam się tak to był duży upływ śluzu właśnie galerowata konsystencja i rozciągający się śluz przezroczysty
Radziłabym iść do ginekologa.
 
A co w zasadzie chciałaś sprawdzić samobadaniem?
Spóźnia ci się okres, długi czas to zwyczajnie udaj się do ginekologa, który jest lekarzem i cię przebada. Może kwestia infekcji.
Jak by była infekcja to by był problem z oddawaniem moczu pieczenie albo wiadomo dziwny śluz jaki jest przy infekcjach. Niestety śluz jest klejący i rozciągający się. Ale dziękuję za informację. Jutro udam się do lekarza 😌
 
Jak by była infekcja to by był problem z oddawaniem moczu pieczenie albo wiadomo dziwny śluz jaki jest przy infekcjach. Niestety śluz jest klejący i rozciągający się. Ale dziękuję za informację. Jutro udam się do lekarza 😌
niekoniecznie, galaretowaty śluz też nie jest czymś codziennym. :)

Sama tak czy inaczej na podstawie samobadania nie stwierdzisz dlaczego spóźnia ci się okres.
 
reklama
Jak by była infekcja to by był problem z oddawaniem moczu pieczenie albo wiadomo dziwny śluz jaki jest przy infekcjach. Niestety śluz jest klejący i rozciągający się. Ale dziękuję za informację. Jutro udam się do lekarza 😌
Skoro już się sama zbadałaś, sama zdiagnozowałaś, wykluczyłaś infekcję to co byś jeszcze chciała wiedzieć? Na forum nikt Cię nie zdiagnozuje..
 
reklama
Do góry