reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble dla dzieci

reklama
Ja już jestem na szczęście po całym remoncie domu :) Ile nas kosztował nerwów, szkoda pisać ....
Ale wybieranie mebli wspominam miło :)
Swoim dzieciom mebelki do pokoju zamawiałam w sklepie: Meble – internetowy sklep meblowy Najlepszemeble.pl
Mają tam fajne, modne kolekcje więc jeśli szukałybyście czegoś wesołego możecie sobie zajrzeć,
Na szczęście w moim przypadku nie było żadnego problemu z dostawą - wszystko szybko sprawnie, mili panowie nawet pomogli mi wnieść meble do mieszkania.
 
Pokoik dla swojego dziecka urządziłam w ROCCE. Mebelki te można kupić w sklepie internetowym SARENKA Sarenka.eu - meble dla dzieci i nie tylko....
Są takie już bardziej na przyszłość, ale można przecież nakleić jakieś naklejki wielokrotnego użytku (dostępne również w SARENCE, np. NAKLEJKI - DEKORACJA POKOJU ).
ROCCA - meble rocca
Moja siostra zaś wybrała z SARENKI mebelki Noukie's kolekcja NOUKIE i tam są do wybory uchwyty i te dekory na frontach Meble Noukies.
Oba pokoje wyglądają uroczo, naprawdę polecam!
 
Moim dzieciom zrobiliśmy z mężem plac zabaw wręcz, coś jak w programie Bitwa o Dom ;) Znajomi również zmałpowali od nas pomysł i zakupili podobne. Od siebie mogę polecić meble ErgoExpert bo mają atest co jest najważniejsze i konkurencyjną cenę.
 
reklama
Znacie meble Ergoexpert? Mają urocze zestawy zarówno dla chłopca i dziewczynki.Meble charakteryzują się funkcjonalnością oraz niesamowitym wyglądem bo sprawiają, że pokój malucha to "twierdza" nie tylko do spania, ale przede wszystkim "królestwo", w którym mile spędza czas!
 
Do góry