reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Przepraszam, ze tak z innej beczki, ale czy ktoras z Was korzysta z aplikacji na tableta z tym forum? Nie widze przez nia suwaczkow :p i mnie to denerwuje, nie wiem czy da sie to gdzies wlaczyc?
 
reklama
Dziewczyny podziwiam Was za te studia w ciąży:) ja swoje przerwałam gdy zaszłam w ciąże z synkiem, bo najnormalniej w świecie nie mogłam się skupić na niczym innym niż tylko na fakcie że jestem w ciąży:-D do tego wyszło że ciążę spędzić musiałąm w pozycji horyzontalnej. A teraz im dalej w czas, tym ciężej mi podjąć decyzję o powrocie na studia.

Magda ja nie korzystam z tabletu, ale wiem że z telefonów tez nie widać suwaczków niestety.
 
Ja jednocześnie z wiadomością o pozytywnym teście ciążowy dowiedziałam sie o tym, ze dostałam sie na medycynę do Lublina, ale muszę to odłożyć ze względu na taki a nie inny przebieg ciazy :( zobaczymy czy uda mi sie jeszcze spełnić to marzenie w późniejszym roku akademickim :)
 
Ania// niunię masz przecudną, ale ja zębolka żadnego nie widzę hehe
:-D

Skorupka super, że idziesz na studia. Uważam, że na to nigdy za późno :happy2: Na co się wybierasz?

Straciatella współczuję Ci takiej teściowej, mążowi takie jej bezkrytyczne wsparcie zdecydowanie nie służy...

Dajmy już spokój z tymi grupami, po co dokładać do pieca. Ja mam zamiar tutaj pisać, póki mnie nikt nie wyrzuci ;-) Od wczoraj mam lekkie mdłości, ale pomaga przegryzienie czego, jakiś miętusek, ciasteczko.
 
Ja używam w telefonie, no właśnie nic nie widać, mało tego, jeszcze sobie coś zmieniłam w ustawieniach i nie mogę wysylać odpowiedzi ani nic, więc siła rzeczy przerzuciłam się na kompa

Podziwiam studiujące Majówki! Powodzenia, wsparcia od najbliższych!
 
Ostatnia edycja:
skorupka gratulacje podjęcia decyzji. Ja też się zastanawiam czy nie zrobić sobie drugiego kierunku. Zamierzam wziąć wychowawczy wiec trochę w domu posiedzę. Fajnie by było mieć alternatywę dla swojego zawodu.

pat&mom ja też na foliku
 
Co do witaminek, to od tygodnia biorę na przemian Prental Classic i Elevit prenatal co drugi dzień, ze względu na moją niedoczynność tarczycy i konieczność uzupełniania jodu i wit. D3, żeby hormonki nie skakały... Jeśli nie ma niedoborów w organizmie lekarze polecają obecnie od II trymestru suplementację witaminami... Już kiedyś pisałam, że moja kuzynka po farmacji poleca Elevit prenatal, jako jedyny lek witaminowy dla ciężarnych i karmiących, a nie suplement. Leki są przebadane i mają sprawdzony skład... We wszystkich suplementach nie ma pewności, że to co napisali na opakowaniu jest w środku...
 
reklama
Do góry