reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Witaj moja rówieśniczko ♥️
Ja na pierwszą wizytę idę w 6+2 ale tylko dlatego że muszę mieć receptę na heparynę. Normalnie wybrałabym się tydz później czyli 7+2 wtedy już na pewno jest widoczne serduszko. 🙂
Bardzo się ciesze, że jest tu kilka dziewczyn po 35. Bałam się, że będę tu jako jedyna w ciąży geriatrycznej.
 
reklama
Chciałbym coś zjeść ale mam gule w gardle i uczucie pełności że nic nie przełknę. No i mdłości wieczorne. Tragedia! Byłam dziś u teściowej ( nic nie wiedzą) zrobiłam sobie herbatke i mdłości się odezwały, dobrze ze je opanowałam bo nie chce by się dowiedzieli przed pierwszym badaniem!!! Oj coś czuje ze ciężko będzie to ukrywać!!!
 
Chciałbym coś zjeść ale mam gule w gardle i uczucie pełności że nic nie przełknę. No i mdłości wieczorne. Tragedia! Byłam dziś u teściowej ( nic nie wiedzą) zrobiłam sobie herbatke i mdłości się odezwały, dobrze ze je opanowałam bo nie chce by się dowiedzieli przed pierwszym badaniem!!! Oj coś czuje ze ciężko będzie to ukrywać!!!
Ja we wtorek jadę do teściowej i będę tam do niedzieli później w niedzielę do mojej mamy i za cholerę nie wiem jak ukryć zastrzyki z heparyny przed nimi. Jeszcze nie chcę się tym nigdzie chwalić 🫣 jeden dzień jakiś bym skitrała, ale tydzień to będzie ciężkie zadanie. 🤣
 
Bardzo się ciesze, że jest tu kilka dziewczyn po 35. Bałam się, że będę tu jako jedyna w ciąży geriatrycznej.
Też mi jakoś lżej wiedząc że nie mnie jednej odbiło w takim wieku 😂😅 u nas ciąża planowana i tak jakoś boję się powiedzieć rodzinie bo stara, bo dzieci mam, bo w ogóle po co nam to!!!! Ale z drugiej strony to moje życie, i nawet jak będą gadać to co mnie to, za mnie życia nie przeżyją.
 
A mnie dopadły mdłości :( zdrzemnełam się ale nic to nie zmieniło, dzisiejszy dzień zaliczam do łóżkowych..mam nadzieję że u Was lepiej
 
Ja we wtorek jadę do teściowej i będę tam do niedzieli później w niedzielę do mojej mamy i za cholerę nie wiem jak ukryć zastrzyki z heparyny przed nimi. Jeszcze nie chcę się tym nigdzie chwalić 🫣 jeden dzień jakiś bym skitrała, ale tydzień to będzie ciężkie zadanie. 🤣
O to już szkoła wyższa. Trzymam kciuki by się jednak udało utrzymać tajemnice.
 
Też mi jakoś lżej wiedząc że nie mnie jednej odbiło w takim wieku 😂😅 u nas ciąża planowana i tak jakoś boję się powiedzieć rodzinie bo stara, bo dzieci mam, bo w ogóle po co nam to!!!! Ale z drugiej strony to moje życie, i nawet jak będą gadać to co mnie to, za mnie życia nie przeżyją.
No ja mam tak samo. Kiedyś tak czysto teoretycznie rozmawialiśmy o tym przy rodzinie i wyszlo ze to głupota na stare lata dziecko jeszcze. Tym bardziej ze dwójka juz odchowana.
 
reklama
No ja mam tak samo. Kiedyś tak czysto teoretycznie rozmawialiśmy o tym przy rodzinie i wyszlo ze to głupota na stare lata dziecko jeszcze. Tym bardziej ze dwójka juz odchowana.
Tak jak @MatkaWariatka37 napisała nikomu nic do tego , to Wasza decyzja i to Wy będziecie to maleństwo wychowywać , nie ma co się przejmować innymi ❤️
 
Do góry