reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Oczekuję porodu w pozycjach wertykalnych, znieczulenia, ochrony krocza, dobrze wyposażonej sali porodowej i wsparcia położnej podczas porodu. Bardzo nastawiłam się na Południowy, ale naszły mnie wątpliwości, bo naczytałam się, że jest za mało położnych w stosunku do rodzących i czasami ciężko o więcej uwagi ze strony położnej podczas porodu. No i kwestia tego czy w ogóle mnie przyjmą z powodu obłożenia. Biorę pod uwagę Madalińskiego, Żelazną i Żwirki, ale wszędzie ten sam problem. Położnej nie wykupuję, boję się, że nie stawiłaby się z powodu innych obowiązków, a przez to mogłabym spanikować.

Gdzieś mi umknęła Twoja odpowiedź. Także przepraszam, że dopiero dziś.
Według mnie z tego najlepsze Żwirki.
 
Dziewczyny mam się czym martwić jeśli na wadze mam tylko 5 kg więcej? Z tego waga małego sprzed kilku dni 2.2 kg...Jem normalnie a waga nie rośnie a po szpitalu wręcz znowu ciut mniej..😬
 
Dziewczyny mam się czym martwić jeśli na wadze mam tylko 5 kg więcej? Z tego waga małego sprzed kilku dni 2.2 kg...Jem normalnie a waga nie rośnie a po szpitalu wręcz znowu ciut mniej..😬
u mnie w rodzinie był taki przypadek i wszystko było w porządku. Taki urok kobiety, dalej to skóra i kości… jednak ogólnie nie wydaje się to okej. Lekarz nic ci nie mówi na wizycie lub pielęgniarki?
U mnie 14 kg na plusie
W pierwszej ciąży było 18 kg 😬
 
Teraz już dawno nie byłam u swojej lekarki, tylko w szpitalu, a tam nic nie mówili na ten temat...ale chyba zajęci są tylko i wyłącznie tym, na co leczą a nie innymi rzeczami. W badaniu moczu wyszły jakieś odchylenia to też ani słowa.... Ale bede się widzieć ze swoją dr w tygodniu to muszę zapytać.
 
Teraz już dawno nie byłam u swojej lekarki, tylko w szpitalu, a tam nic nie mówili na ten temat...ale chyba zajęci są tylko i wyłącznie tym, na co leczą a nie innymi rzeczami. W badaniu moczu wyszły jakieś odchylenia to też ani słowa.... Ale bede się widzieć ze swoją dr w tygodniu to muszę zapytać.
a wcześniej jak jeszcze do niej chodziłaś to tez nic nie mówiła?
 
reklama
Do góry