reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja - Późna Owulacja - Staranie się o dziecko

reklama
Przykro mi 😞
Ale na pewno innym razem się uda !
My póki co nie myślimy o staraniach.
Co ma być to będzie.
Może czasem warto odetchnąć, zrobić krok w tył żeby nabrać ponownie rozpędu.
My chcemy podejść w kolejnym cyklu znowu do IUI, to byłaby 3. Do końca roku spróbujemy, jeśli będą potknięcia to też na chwilę chyba odpuscimy.
Chociażby żeby odpocząć od Aromku i duphastonu po którym mi odwala...
 
Może czasem warto odetchnąć, zrobić krok w tył żeby nabrać ponownie rozpędu.
My chcemy podejść w kolejnym cyklu znowu do IUI, to byłaby 3. Do końca roku spróbujemy, jeśli będą potknięcia to też na chwilę chyba odpuscimy.
Chociażby żeby odpocząć od Aromku i duphastonu po którym mi odwala...
Ja za 1 razem czułam się okropnie. Ale później normalnie funkcjonowałam. Na pewno to dobry znak, że coś się zadziało i beta wzrosła.
Warto odpuścić psychice zróbcie 3 iui bo szanse że się uda wzrastają.
Będzie dobrze kochana
 
Witam 🙂
Podpinam się do tematu 🙂
U mnie owulacja występuje kiedy sobie chce 😄 raz jest w 14 dc a raz potrafi wystąpić i w 20 dc . Cały czas monitoring 🙂
 
Wow to jesteś cała obstawiona ;)
Kiedy teraz planujesz monitoring?


Z z tego co mi mówiła pani ginekolog to jest taka delikatna stymulacja która kończy się na dwóch tabletkach i dwóch zastrzykach po małych jednostkach. U mnie ogólnie pęcherzyk rośnie sam tylko trochę później pękał a wraz się nie udawało pomimo poprawy wyników badań. Więc w tym miesiącu jestem bez monitoringu ale za co dostałam skierowanie na biopsję macicy ponieważ szukamy problemu dalej
 
Z z tego co mi mówiła pani ginekolog to jest taka delikatna stymulacja która kończy się na dwóch tabletkach i dwóch zastrzykach po małych jednostkach. U mnie ogólnie pęcherzyk rośnie sam tylko trochę później pękał a wraz się nie udawało pomimo poprawy wyników badań. Więc w tym miesiącu jestem bez monitoringu ale za co dostałam skierowanie na biopsję macicy ponieważ szukamy problemu dalej
Ovaleap to nie jest już delikatna stymulacja chyba że faktycznie dawki małe. Ja do 3 inseminacji mialam stymulację na całego ovaleap i Aromkiem i się udało.
A co do owulacji dziwna sprawa, ale i pewnie okres masz tez nieregularny razem z owulacjami
Czy regularny ?
 
reklama
Ovaleap to nie jest już delikatna stymulacja chyba że faktycznie dawki małe. Ja do 3 inseminacji mialam stymulację na całego ovaleap i Aromkiem i się udało.
A co do owulacji dziwna sprawa, ale i pewnie okres masz tez nieregularny razem z owulacjami
Czy regularny ?

Tak ja mam małe te jednostki .
Okres zazwyczaj mam max 3 dni ale długie cykle , tak mam zazwyczaj 34 dni.
 
Do góry