reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inspiracje kulinarne

reklama
Ten tort jest faktycznie pyszny i łatwy do zrobienia! Naprawdę! Ja nie lubię i nie umiem piec a on mi wychodzi. Gdybyście chciały przepis to mogę dać. Choć najlepiej robić go latem jak jest dużo, świeżych owoców: malin, truskawek itp.
 
Malinowa, wrzuć proszę przepis. Ja jeszcze w takich tortach bardzo lubię czerwone porzeczki, taki kwaśny kontrast do słodkiej bezy, mmmmm... szkoda, że pewnie tego lata to takich owoców się chyba nie najemy?
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1456005173.926354.jpg
tylko radzę temperaturę zrobic niższa - tak ze 130 bo już raz zdarzyło mi sie spalić... Ale to mój piekarnik taki głupi
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1456005173.926354.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1456005173.926354.jpg
    140,6 KB · Wyświetleń: 652
reklama
Malinowa a ja mam pytanie;) składniki na Ciasto 3 śmietany kremowki 36%?
Czy konieczny jest ten fix w masie bo ja nie używam takich rzeczy jak fix? :) robiłaś bez?
 
Do góry