reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

reklama
Ja mam poduszkę w kształcie "C" i używam jej pod....plecy ;-). Opieram się o nią.
Mam duży biust i mały jakos tak za wysoko leży - poza tym słabo sie układa/ugniata ta moja poducha i mały wpada mi miedzy poduchę a brzuch...
Karmię na poduszcze ale takiej prostokatnej - sztywnej pod głowę i kark - pozbawiłam m poduszki ;-).
Jest na tyle sztywna, że małego mogę na niej przenieść i z jednej strony jest lekko podniesiona, że mały mi sie nie sturla.
 
Ja mam Cybubuszkę czy jakoś tak. Kosztowała kupę kasy a nadaje się pod głowę do spania:(

dokładnie ;-) ;-) ;-) stówę za nią zapłaciłam i jest beznadziejna ;-)
położna laktacyjna jak ją zobaczyła to od razu powiedziała "o nie...." i rozejrzała sie po pokoju i drapnęła męża poduchę...i tak już karmimy sobie. Tylko Staś urósł i nogi mu zaczynają zwisać ;-)
 
Ja miałam poduchę i kompletnie mi nie podpasowała - nie potrafiłam karmić - jakoś za wysoko, ograniczająco i nieprzyjemnie - sprawdziła się natomiast kiedy Gabi zaczęła już siedzieć - siedziała sobie w tym i wiedziałam że jeśli upadnie / przewróci się to nic jej się nie stanie
 
ja mam podusię w literke c i u nas super sie sprawdza, z tym ze ja mam maly biust (B) wiec wole jak dzidzia jest wysoko - wtedy nie musze sie garbic albo rak maltretowac trzymajac mojego kloca.... Jak nie karmię to skladam oba konce i Polcia lubi sobie na niej lezec


Edit:
Wczoraj na kolacje wtryniłam hinduskie curry dość pikantne a Polcia nic..... :-O
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny bo powoli nadchodzi ten czas ... i powiedzcie mi jak się odstawia dziecko od piersi bow iem ze to nie jest z dnia na dzień bo by mi cycki wybuchły . powiedzcie mi ile to trwa az mi się pokarm skonczy i nie będą nabrzmiewac cycki.?
bo chce skończyć karmić od świąt Wielkanocnych to jużniedługo !
 
Do góry